Hore

Starostlivosť o vírivku a údržba vody vo vírivke

Aqua Excellent systém funguje  dokonale, pokiaľ sa ako systém používa, dodržiava sa dávkovanie a pracovné postupy.

1. Aqua Excellent je komplexný

Aqua Excellent systém poskytuje komplexnú starostlivosť o vodu vo vírivke, swim spa či bazéne a tiež starostlivosť o filtre, škrupinu, kabinet, termokryt víriviek a swim spa.

2. Aqua Excellent je ekologický

Aqua Excellent, základný produkt na ošetrenie vody je tekutina, ktorá je 100% biologicky  odbúrateľná a tým mimoriadne šetrná k životnému prostrediu.

3.  Aqua Excellent je komfortný

Aqua Excellent je veľmi jednoduchý na používanie, dávkuje sa len 1 x týždenne a efektívne udržiava čistú vodu vo vírivke, swima spa aj bazéne. Preto stačí následne  pridávať len minimálne množstvo dezinfekčného prostriedku do vody 1x týždenne.


4.  Aqua Excellent je úsporný

Aqua Excellent obmedzuje tvorbu vodného kameňa a pomáha rozpúšťať
aj už existujúce usadeniny, ktoré spolu s biologickým materiálom tvoria  živnú pôdu pre baktérie a ďalšie mikroorganizmy. Tým zároveň chráni dôležité súčasti víriviek a swim spa, čím predlžuje ich životnosť a šetrí vám peniaze. Výsledkom bude čistá a jemná voda príjemnej vône, pre váš ničím nerušený relax.

5.  Aqua Excellent je nenáročný

Aqua Excellent šetrí aj váš čas. S Aqua Excellent už nebudete otrokom pH vody. Stačí keď si pH nastavíte na začiatkupoužívania na hodnotu 7,2 . Kontrolovať pH  potom stačí 1 x mesačne alebo aj vôbec. Všetko závisí aj od kvality vodného zdroja, ktorý používate, hygieny vstupu do vírivky či swim spa a od možných príčin znečistenia z vonkajšieho prostredia / prach, lístie, hmyz …/