Hore

Referencie

Referencie víriviek

Referencia – Produkty AQUA EXCELLENT a ROYAL SAUNA

Vážení užívatelia domáceho wellnesu chcem sa s vami podeliť o cennú skúsenosť.

V apríli 2020 mi istá firma nainštalovala vírivku vyšiej…

Zobraziť viac

Vážení užívatelia domáceho wellnesu chcem sa s vami podeliť o cennú skúsenosť.

V apríli 2020 mi istá firma nainštalovala vírivku vyšiej triedy s tým , že keď budem používať chémiu (kyslíkové tabletky) podľa návodu, nebudem mať žiadny problém s kvalitou vody. Po ročnej nie dobrej skúsenosti- voda krátko po výmene a tú som robil raz za mesiac a aj napriek nastavenému dennému 4 hodinovému cyklu dezinfekcie vody UV lampou zapáchala a chytala zelený odtieň .

Následne som na internete hľadal pomoc a riešenie.

Natrafil som na firmu pána Tančína.

Po krátkom telefonáte v ktorom mi fundovane zhrnul čo treba robiť aby sa problémy pominuli , som pochopil že pán Tančín vie o čom hovorí a napriek tomu, že vírivka je od iného dodávateľa, má snahu pomôcť.

Urobil som prvú objednávku chémie AQUA EXCELENT a jej nasadením podľa inštrukcií sa kvalita vody zmenila na nepoznanie k lepšiemu.

Následne som ešte dokúpil FILTRE pre napúšťanie vody , čo je v oblastiach s tvrdou vodou veľmi dôležité a tiež EXTERNÚ MIKROFITRÁCIU.

Môžem zo skúsenosti potvrdiť , že Externá mikrofiltrácia je vec super , nakoľko odstráni z vody nielen väčšie nečistoty ako vlas a podobne, ale aj viditeľné mastnoty z hladiny , ktoré sa používaním do vírivky dostanú napriek dôslednej hygiene pred jej použitím.

Týmto však moja pozitívna skúsenosť s pánom Tančínom nekončí.

K vírivke som mal už objednanú aj infrasaunu. Tiež od iného dodávateľa.

Keď som však videl prístup a aj úspech, pri riešení problému s vodou vo vírivke , začal som komunikovať s pánom Tančinom aj ohľadom infrasauny a dnes môžem povedať , že som urobil dobre.

Pán Tančín nás aj s manželkou pozval, aby sme si infrasauny u neho odskúšali – porovnali.

Vysvetlil funkciu, rozdiely, poukázal na bónusy pre zdravie a keďže zdravie máme len jedno, bolo rozhodnuté.

O dva týždne nám servisáci od pána Tančína uviedli do prevádzky infrasaunu ROYAL SAUNA

Dnes s odstupom času , keď už nejaký čas infrasaunu ROYAL SAUNA využívame , môžem povedať, že napriek skutočnosti, že som musel hlbšie siahnuť do peňaženky, ako pri pôvodne vyhliadnutom modely infrasauny s trubicovými žiaričmi, neľutujem a keby som sa mal znovu rozhodovať , jednoznačne by bola ROAYAL SAUNA na prvom mieste!

S pozdravom

Zovčák Rudolf

Mníchova Lehota

Zobraziť menej

Referencia na vírivku ROYAL SPA

Čekal sem s napsáním komentáře nějaký čas, abych mohl zhodnotit většinu aspektů a zkušeností, které jsem za tu dobu…

Zobraziť viac

Čekal sem s napsáním komentáře nějaký čas, abych mohl zhodnotit většinu aspektů a zkušeností, které jsem za tu dobu nasbíral.
Vířivku ROYAL SPA máme v provozu již cca 15 měsíců.

Když zmíním pro zákazníka nejdůležitější téma a to je spolupráce a chování dodavatele, tak musím konstatovat, že jak „přípravná“ fáze nákupu vířivky, tzn. vysvětlení všech podrobností a funkčností, tak logistika dodávky a následná podpora při zprovozňování byli ze strany pana Tančina velmi dobře zvládnuty a byl sem skutečně spokojen.
Musím podotknout, že se nejednalo jen o dodávku vířivky, ale i o integraci funkcionality Microsilc do vířivky.

Ocenil sem i poradenství pana inženýra v oblasti bezchlórové péče o vodu ve vířivce a její čištění, což je v podstatě základ klidného a spokojeného užívání vířivky.
Používáme také externí mikrofiltraci, kterou nám pan Tančin doporučil. Pro začátečníky je toto praktické poradenství velmi užitečné.

Co se týká funkcionality vířivky, tak mohu konstatovat, že splňuje naše očekávání a nabízí všechny benefity, které pan inženýr Tančin deklaroval.
Microsilc je velmi příjemná technologie a velký počet a různé druhy hydromasážních trysek, včetně rotačních splňují naše požadavky na příjemný relax a uvolnění.
Vnější provedení vířivky je velmi kvalitní, takže splňuje požadavky na umístění v jakémkoliv prostoru.

Proč tedy vířivku Royal Spa?

Protože jak samotná vířivka a její technologie, tak současně i poradenský a dodavatelský servis pana Tančina jsou na velmi vysoké úrovni a je možné se na ně spolehnout na 100%.
Pokud bych znovu stál před rozhodnutím, jakou vířivku a kde koupit, tak bych zvolil stejně.

A rada na závěr z našich zkušeností.
My jsme bohužel museli vířivku umístit do rohu místnosti, což je vidět z fotografie. Toto umístění není úplně optimální. Pokud tedy můžete, umístěte vířivku do prostoru s přístupem ze všech stran. Je to sice náročnější na celkový prostor, ale vizuálně i provozně mnohem lepší varianta. 

Petr Vurm
Plzeň

Zobraziť menej

REFERENCIA na vírivku ROYAL SPA model BORACAY UNIQUE

Zdravím všetkých priaznivcov víriviek ROYAL SPA.

Po roku prevádzky vírivky ROYAL SPA  model BORACAY UNIQUE
sme stále bez jedinej výmeny vody, len…

Zobraziť viac

Zdravím všetkých priaznivcov víriviek ROYAL SPA.

Po roku prevádzky vírivky ROYAL SPA  model BORACAY UNIQUE
sme stále bez jedinej výmeny vody, len občas dolievame vyparenú vodu.
Vírivku pritom s radosťou využívame takmer každý deň.

 

Zobraziť menej

Referencia na vírivku ROYAL SPA model BORACAY ULTIMATE

Referencia na vírivku ROYAL SPA model BORACAY ULTIMATE

Dozvedel som sa o vás od nejakého nášho zakazníka, už si nepamätám od…

Zobraziť viac

Referencia na vírivku ROYAL SPA model BORACAY ULTIMATE

Dozvedel som sa o vás od nejakého nášho zakazníka, už si nepamätám od koho. Išlo mi hlavne o komplexný servis a poradenstvo.  Jednanie s vami bolo profesionálne. Dal som si od vás poradiť pri výbere vírivky a som spokojný. (Cena – kvalita).

S vírivkou ROYAL SPA – BORACAY ULTIMATE som veľmi spokojný. Už na prvý pohľad je vidieť použitie kvalitných materiálov. Aj design je pekný a zapasoval nám k domu a terase. Starostlivosť o vírivku je podľa vášho návodu pomerne jednoduchá. Len si treba dôkladne prečítať návod, ako sa starať o vodu vo vírivke. Používame stále vami odporúčaný bezchlórový systém starostlivosti o vodu vo vírivke SpaBabalancer.  Máme stále vo vírivke krištáľovo čistú vodu a hlavne bez zápachu po chlóre. Stačí  dodržať čistenie filtrov raz za týždeň a dať do vody čo píše príručka. Páči sa mi že mi vaša technická podpora, že viete poradiť aj cez telefón a veľa vecí usmerniť a vyriešiť.  Na vírivke sa mi páči plynulá regulovateľnosť výkonu hydromasáže z pohodlia miesta vo vírivke a nastavenie podľa svojich okamžitých pocitov. Spotreba energie je minimálna, to ani neriešim. Vodu dolievam z katexu zdá sa mi to lepšie ako tvrdú.  Ph doladím na požadovanú hodnotu. Vírivke sa stačí venovať tak maximálne hodinku za týždeň a všetko je ako má byť. Vírivky ROYAL SPA vrelo odporúčam  aj ostatným zákazníkom a záujemcom o vírivku. Na našej strane je veľká spokojnosť.

Prajem pekný zvyšok večera. 
S pozdravom Pavol Hladík , Senica

 

Zobraziť menej

Referencia na vírivku ROYAL SPA model BORACAY ULTIMATE

Začiatkom roka 2018 som sa rozhodoval pre kúpu vírivky. Prečítal som rôzne recenzie a ponuky. Vybral som si nafukovaciu vírivku s jet…

Zobraziť viac

Začiatkom roka 2018 som sa rozhodoval pre kúpu vírivky. Prečítal som rôzne recenzie a ponuky. Vybral som si nafukovaciu vírivku s jet tryskami. Neskôr som sa sústredil na kvalitu vody a jej udržanie, nakoľko som mal zlé skúsenosti z verejných wellness zariadení. Po návšteve týchto zariadení pokožka nepríjemne zapáchala  chlórom a bola vysušená.

Na internete boli uvedené rôzne návody a recenzie, ako sa o vodu vo vírivke starať. Nakoniec som našiel firmu pána Ing. Miroslava Tančina. Požiadal som ho cez kontaktný formulár o radu, ako sa starať o vodu vo vírivke. V priebehu toho istého dňa, podotýkam, že to bolo cez víkend mi pán Ing. Tančin zavolal, pýtal sa ma, akú vírivku mám, aby mi vedel správne poradiť, ako v nej udržať vodu. Povedal som mu, že nemám ešte žiadnu, ale uvažujem o kúpe nafukovacej vírivky.

Po pol hodinovom rozhovore a cenných radách mi odporučil, zainvestovať do kvalitnejšej vírivky s ozaj masážnymi tryskami, kvalitnou filtráciou a menšou starostlivosťou o ňu a samozrejme aj o vodu. Podľa Ing. Tančina je zbytočné investovať každé dva, tri roky do novej vírivky, filtrácie a chémie. Po cenných radách a informáciách sme sa rozlúčili, a celé som si to nechal dobre prejsť hlavou.

Po niekoľkých mesiacoch na jar som sa znovu začal zaujímať o vírivky a starostlivosť o vodu. Znovu som sa vrátil k stránke https://www.virivky-swimspa.sk/ a bezchlórovej starostlivosti systémom SpaBalancer www.starostlivostovodu.sk,, kde po skúsenostiach zákazníkov s touto značkou som už ani o inej úprave vody neuvažoval. Cenovo je to nákladnejšie, ale stojí to za to. Žiadny zápach za chlórom, žiadna suchá pokožka a hlavne žiadne sprchovanie po kúpaní, skrátka čistá a priezračná voda.
Na tej istej stránke práve v tom čase prebiehala akcia na vírivky. Do oka mi padla vírivka Royal Spa Martinique, znovu som zavolal pánovi Ing. Tančinovi, a požiadal som ho o radu. Ing. Tančin mi navrhol  stretnutie v jeho obchode. Bohužiaľ pre moju pracovnú vy´taženosť som musel stretnutie s ním odmietnuť a spoľahnúť sa na skúsenosti pána majiteľa.

Dal mi do pozornosti vírivku Royal Spa Boracay Ultimate. Keďže poslednú vírivku tejto značky a výbavy už bohužiaľ predali, ostalo mi buď čakať do príchodu objednanej vírivky, alebo zobrať vystavenú vírivku v predajni.
Nastalo rozhodovanie, ktoré mi pán Ing. Tančin pomohol rozlúsknuť. Ponúkol mi možnosť kúpiť model s troma čerpadlami a funkciou MaxTherapy pre plynulé riadenie intenzity a času masáže  na chrbtovú a sedaciu časť vírivky, ktorá je ovládaná pohodlne  priamo z miesta sedenia, čo je unikátnym riešením víriviek ROYAL SPA. Po kúpe vírivky Royal Spa Boracay Ultimate a hlavne po prvej hydromasáži som z nej vyšiel z poriadnou svalovkou, ako keby ma vymasíroval dobrý masér. Bol som z toho nad mieru spokojný.

Firmu ROYAL WELLNESS CONCEPT pána Ing. Miroslava Tančina môžem len a len doporučiť.

Za všetky rady a odporučania mu veľmi pekne ĎAKUJEM.

S pozdravom Rastislav Vovčko z Košíc

Zobraziť menej

Referencia Martinique

Na podzim jsem zakoupil vířivku  Royal Spa, model Martinigue Premium od firmy ROYAL WELLNESS CONCEPT ze Slovenska.
Protože jsem před tímto…

Zobraziť viac

Na podzim jsem zakoupil vířivku  Royal Spa, model Martinigue Premium od firmy ROYAL WELLNESS CONCEPT ze Slovenska.
Protože jsem před tímto modelem vlastnil násobně dražšímodel Beachcomber,mohu porovnat obě vířivky mezi sebou.Co musím jednoznačně pochválit je hydromasážní výkon trysek HydroDynamic a jejichvariabilita.
Dále ergonomii jednotlivých míst k sezení a ležení, které jsou navrženy pro maximální pohodlí a relax.Velice efektní je podsvívení  vodopádopádu a fontán. Vše dovršuje  jednoduché a praktické ovládání kvalitním dotekovým panelem SpaToch.
Vše vypadá masivně a dílenské zpracování je také na dobré úrovni.
Malým mínus tohoto modelu jsou reproduktory, které nejsou za chodu všech masážních čerpadel dobře slyšet.
Pokud bude vířivka sloužit podobnou dobu co předchozí kanadská,tak vzhledem k ceně,  kvalitě spracování a použitých komponentů
nemá na trhu moc konkurence.
Pro firmu ROYAL WELLNESS CONCEPT  jsem se rozhodl na základě osobního přístupu pana majitele ing TančIna,
který mě osobně přesvědčil že dobrá vířivka sedá udělat za rozumné peníze.
Tuto firmu mohu určitě doporučit.

Martin Uhrik
Jablonec nad Nisou

Zobraziť menej

Referencie starostlivosť o vodu