Hore

ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia vody vo vírivkách,swim spa a bazénoch.

ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia prostredníctvom ROYAL multifunkčného mikrofiltračného média filtruje všetko od veľkosti 3mikrónov, v podstate odfiltruje takmer všetko aj na pohľad z kryštálovo čistej vody. A čudovali by ste sa, čo všetko v zdanlivo čistej vode ešte je.

ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia je 7 až 20 x  výkonnejšia a účinnejšia, ako bežne používané kartušové filtre do vírivky, v závislosti od ich kvality a takmer 140x účinnejšia, ako filtrácia v nafukovacích vírivkách.

ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia  je veľmi dobrým pomocníkom aj pre majiteľov kvalitných víriviek s kvalitným filtračným systémom v oblastiach s tvrdou vodou, ale aj vtedy, keď sa voda vo vírivke akýmkoľvek spôsobom a z akéhokoľvek dôvodu zakalí.

ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia  je mimoriadne vhodná a užitočná v prvých dňoch po napustení akejkoľvek vírivky. Pomôže vám výrazne eliminovať vodný kameň, vodný kal a všetko čo vo vode nemá byť.
Tým mimoriadne šetríte kartušové filtre vírivky, nakoľko tvrdá voda ich dokáže často krát doslova „zabetónovať“ aj keď vaša snaha o ich čistotu je maximálna.

ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia  šetrí čerpadlá, vykurovacie teleso vírivky aj ovládacie ventily.

Práve napustená voda do novej vírivky.

Voda vo vírivke sa po siedmych dňoch sama zakalila, pričom vírivku nikto nepoužil.

Nasadili sme ROYAL – externú mikrofiltráciu

ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia vám uľahčí prácu a hlavne vám ušetrí veľa času aj peňazí.

No nech už máte doma akúkoľvek vírivku, sme si absolútne istí, že ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia  a systém AQUA XCELLENT,  bezchlórový systém starostlivosti o vodu vo vírivke, vás presvedčí že aj vy môžete mať vo vašej vírivke vždy čistú a zdravú vodu.

ROYAL FILTER – externá mikrofiltrácia je dostupná na

 www.starostlivostovodu.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte alebo zavolajte.

info@virivkysaunybazeny.sk

0908 722 270