Nahoru

Reference

Reference vířivek

Reference na vířivku ROYAL SPA model BORACAY ULTIMATE

Začiatkom roka 2018 som sa rozhodoval pre kúpu vírivky. Prečítal som rôzne recenzie a ponuky. Vybral som si nafukovaciu vírivku s jet…

Zobrazit více

Začiatkom roka 2018 som sa rozhodoval pre kúpu vírivky. Prečítal som rôzne recenzie a ponuky. Vybral som si nafukovaciu vírivku s jet tryskami. Neskôr som sa sústredil na kvalitu vody a jej udržanie, nakoľko som mal zlé skúsenosti z verejných wellness zariadení. Po návšteve týchto zariadení pokožka nepríjemne zapáchala  chlórom a bola vysušená.

Na internete boli uvedené rôzne návody a recenzie, ako sa o vodu vo vírivke starať. Nakoniec som našiel firmu pána Ing. Miroslava Tančina. Požiadal som ho cez kontaktný formulár o radu, ako sa starať o vodu vo vírivke. V priebehu toho istého dňa, podotýkam, že to bolo cez víkend mi pán Ing. Tančin zavolal, pýtal sa ma, akú vírivku mám, aby mi vedel správne poradiť, ako v nej udržať vodu. Povedal som mu, že nemám ešte žiadnu, ale uvažujem o kúpe nafukovacej vírivky.

Po pol hodinovom rozhovore a cenných radách mi odporučil, zainvestovať do kvalitnejšej vírivky s ozaj masážnymi tryskami, kvalitnou filtráciou a menšou starostlivosťou o ňu a samozrejme aj o vodu. Podľa Ing. Tančina je zbytočné investovať každé dva, tri roky do novej vírivky, filtrácie a chémie. Po cenných radách a informáciách sme sa rozlúčili, a celé som si to nechal dobre prejsť hlavou.

Po niekoľkých mesiacoch na jar som sa znovu začal zaujímať o vírivky a starostlivosť o vodu. Znovu som sa vrátil k stránke https://www.virivky-swimspa.sk/ a bezchlórovej starostlivosti systémom SpaBalancer www.starostlivostovodu.sk,, kde po skúsenostiach zákazníkov s touto značkou som už ani o inej úprave vody neuvažoval. Cenovo je to nákladnejšie, ale stojí to za to. Žiadny zápach za chlórom, žiadna suchá pokožka a hlavne žiadne sprchovanie po kúpaní, skrátka čistá a priezračná voda.
Na tej istej stránke práve v tom čase prebiehala akcia na vírivky. Do oka mi padla vírivka Royal Spa Martinique, znovu som zavolal pánovi Ing. Tančinovi, a požiadal som ho o radu. Ing. Tančin mi navrhol  stretnutie v jeho obchode. Bohužiaľ pre moju pracovnú vy´taženosť som musel stretnutie s ním odmietnuť a spoľahnúť sa na skúsenosti pána majiteľa.

Dal mi do pozornosti vírivku Royal Spa Boracay Ultimate. Keďže poslednú vírivku tejto značky a výbavy už bohužiaľ predali, ostalo mi buď čakať do príchodu objednanej vírivky, alebo zobrať vystavenú vírivku v predajni.
Nastalo rozhodovanie, ktoré mi pán Ing. Tančin pomohol rozlúsknuť. Ponúkol mi možnosť kúpiť model s troma čerpadlami a funkciou MaxTherapy pre plynulé riadenie intenzity a času masáže  na chrbtovú a sedaciu časť vírivky, ktorá je ovládaná pohodlne  priamo z miesta sedenia, čo je unikátnym riešením víriviek ROYAL SPA. Po kúpe vírivky Royal Spa Boracay Ultimate a hlavne po prvej hydromasáži som z nej vyšiel z poriadnou svalovkou, ako keby ma vymasíroval dobrý masér. Bol som z toho nad mieru spokojný.

Firmu ROYAL WELLNESS CONCEPT pána Ing. Miroslava Tančina môžem len a len doporučiť.

Za všetky rady a odporučania mu veľmi pekne ĎAKUJEM.

S pozdravom Rastislav Vovčko z Košíc

Zobrazit méně

Reference Martinique

Na podzim jsem zakoupil vířivku  Royal Spa, model Martinigue Premium od firmy ROYAL WELLNESS CONCEPT ze Slovenska.
Protože jsem před tímto…

Zobrazit více

Na podzim jsem zakoupil vířivku  Royal Spa, model Martinigue Premium od firmy ROYAL WELLNESS CONCEPT ze Slovenska.
Protože jsem před tímto modelem vlastnil násobně dražšímodel Beachcomber,mohu porovnat obě vířivky mezi sebou.Co musím jednoznačně pochválit je hydromasážní výkon trysek HydroDynamic a jejichvariabilita.
Dále ergonomii jednotlivých míst k sezení a ležení, které jsou navrženy pro maximální pohodlí a relax.Velice efektní je podsvívení  vodopádopádu a fontán. Vše dovršuje  jednoduché a praktické ovládání kvalitním dotekovým panelem SpaToch.
Vše vypadá masivně a dílenské zpracování je také na dobré úrovni.
Malým mínus tohoto modelu jsou reproduktory, které nejsou za chodu všech masážních čerpadel dobře slyšet.
Pokud bude vířivka sloužit podobnou dobu co předchozí kanadská,tak vzhledem k ceně,  kvalitě spracování a použitých komponentů
nemá na trhu moc konkurence.
Pro firmu ROYAL WELLNESS CONCEPT  jsem se rozhodl na základě osobního přístupu pana majitele ing TančIna,
který mě osobně přesvědčil že dobrá vířivka sedá udělat za rozumné peníze.
Tuto firmu mohu určitě doporučit.

Martin Uhrik
Jablonec nad Nisou

Zobrazit méně

Reference péče o vodu