Top

Kontakt

Skontaktuj się z nami
  ING. MIROSLAV TANČIN

  Właściciel

  royal@wellnessconcept.eu

  +48 608 640 570

  Andrzej WESOŁOWSKI

  Sprzedawca

  pl.royal@wellnessconcept.eu

  MGR. SILVIA TANČINOVÁ

  Marketing

  marketing@wellnessconcept.eu

  TOMÁŠ JANISKA

  Serwis i zmiana

  servis@wellnessconcept.eu

  MGR. ERIKA TANČINOVÁ

  Zamówienie

  odbyt@wellnessconcept.eu

  O nas

  Jesteśmy Miro, Erika, Lenka, Silvia, Lukas, Andrej, Tomas, Brano, Peter, Lubos i Andrzej.

  Wspólnie dbamy o Twoją długoterminową satysfakcję.

  Nie idziemy z tłumem, myślimy inaczej, robimy inaczej, prezentujemy nowe postępowe pomysły, technologie i innowacje.

  Stereotypu i lat przestarzałych rozwiązań nie można znaleźć tutaj.

  Wszystkie produkty wellness mają inny punkt widzenia, więc nasze jacuzzi, sauny, baseny, produkty aquafitness są tak wyjątkowe i tak różne.

  Razem uważamy, że wybraliśmy dla Ciebie i nadal wybieramy tylko najlepsze z najlepszych.

  Wyróżnij się także.

  Z naszymi produktami jest to łatwe.

  Why do we do it and how do we do it?

  Sme presvedčení, že každý človek si po svojej práci zaslúži a potrebuje relax a pohodu, ale aj regeneráciu svojich psychických a fyzických síl.

  Ak aj vy pociťujete potrebu zastaviť sa alebo aspoň spomaliť, zregenerovať a nabrať nové sily, tráviť viac času s rodinou či priateľmi, tak náš slogan:

  „RELAX A POHODA V POHODLÍ DOMOVA” bude čoskoro aj vaším sloganom.

  Potom práve pre vás máme skvelé produkty, ktoré vám k naplneniu nášho spoločného sloganu a k vytvoreniu vášho malého rodinného wellness, či wellness kúpeľne bezpochyby pomôžu.

  Neúnavne a dôsledne vyberáme po celom svete najlepšie wellness produkty. Zúčastňujeme sa najväčších svetových výstav, aby sme stále prinášali aktuálne novinky zo sveta wellness a aquafitness.

  Kvalitné, bezpečné, zdraviu prospešné, ľahko ovládateľné, nenáročné na údržbu, v najlepšom pomere KVALITA / CENA, za ktoré môžeme dať, ako sa hovorí „ruky do ohňa”.

  Poskytujeme bezplatné poradenstvo a technickú podporu pri výbere víriviek, swim spa, bazénov, sáun, aquafitness produktov a wellness kúpeľne od A po Z. poskytujeme nezáväznú a bezplatnú možnosť vyskúšať si všetky produkty. Vzdelávame o vírivkách, swim spa, saunách, bazénoch, wellness a aquafitness produktov.

  Pomáhame v orientácii na trhu a sme aktívny v prevencii pred neinformovaným spontánnymi a na cenu orientovanými nákupnými neoverených, mnohokrát aj zdraviu škodlivých alebo životu nebezpečných wellness produktov.

  „Na trhu je veľa víriviek a iných wellness produktov, ktoré už na prvý pohľad sú podozrivé. Svoju akciovú super cenou úplne zatieni prirodzenú intuíciu potenciálnych zákazníkov. Mnohí tejto manipulácii obchodníkov s umelo predraženými a následne mimoriadne výhodne zlacnenými produkty, veľmi ľahko podľahnú. Táto eufória z nákupu trvá len veľmi krátko, po krátkej dobe precitnú, ale to už je neskoro. „

  Zabezpečujeme servis a náhradné diely všetkých značiek víriviek, swim spa, bazénov, sáun, aquafitness produktov a wellness kúpeľní na trhu, nielen nami dodávaných. Navrhujeme, projektujeme a realizujeme domáce i komerčné wellness centra a domáce či hotelové wellness kúpeľní.

  Komplexne riešime starostlivosť o vodu vo vírivkách, swim spa a bazénoch. Predaj realizujeme aj na splátky a nákup bez rizika – 100% garancia.

  Všetky produkty dodávame vrátane dopravy, montáže, inštalácie, uvedenie do prevádzky, zaškolenie obsluhy, záručného servisu, technickej podpory, pozáručného servisu a starostlivosti o vodu, keď ide o vírivku, swim spa alebo bazén.

  Wellness zariadenie robíme na mieru od tých najmenších, do panelákovej kúpeľne, pred menšie či väčšie do hotelov a penziónov až po veľké wellness centra. Poradenstvo, návrh, projektová dokumentácia, stavebný konania, realizácia, uvedenie do prevádzky, zaškolenie obsluhy a kolaudácia, servis, technická podpora a starostlivosť o vodu.

  Komplexné riešenie a možnosť vyskúšať si všetky produkty dopredu, ešte pred zabudovaním či inštaláciou vo vašom domácom či komerčným wellness zariadenie, je pre nás samozrejmosťou.

  Všetko, čo robíme, sa snažíme robiť tak, aby sme mali len dlhodobo spokojných zákazníkov.

  Sídlo spoločnosti, centrálny sklad a hlavná kancelária je v Holíči na adrese:
  Lúčky 74
  908 51 Holíč
  Slovenská republika

  Wellness a aquafitness produkty už dnes dovážame skutočne z celého sveta, hlavne pre Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko a Rakúsko. Zo sídla spoločnosti z mesta Holíč máme takmer všade rovnako ďaleko.
  Skúšanie všetkých wellness a aquafitness produktov máme zariadené v malebnom prostredí Myjavskej pahorkatiny, z každého smeru v dobre dostupnej obci Prietrž v okrese Senica.

  Where are we?

  Why us?

  Konzultácie pred kúpou, bezplatné poradenstvo, technická podpora, doprava k vám domov, montáž, inštalácia, uvedenie do prevádzky, odborné zaškolenie, pri vírivkách a swim spa aj napustenie vodou, starostlivosť o vodu, záručný servis, kvalifikovaný pozáručný servis, dostupnosť náhradných dielov
  a doplnkov, to všetko je pre nás samozrejmosťou.

   

  V našej ponuke vždy nájdete bohatý výber víriviek, swim spa, sáun, bazénov a aquafitness produktov na jednom mieste. Máme pre Vás produkty vo všetkých cenových úrovniach, veľkostiach, parametroch.

  Zaručujeme Vám, že z pohľadu pomeru:
  cena / kvalita, výkon, využiteľnosť, životnosť, celkové prevádzkové náklady, záruky, u nás vždy nakúpite
  k vašej maximálnej spokojnosti.

  Od začiatku sme stavili všetko na kvalitu bez kompromisu a to v každom smere. Našou prioritou pri výbere každého produktu je bezpečnosť, úžitok, kvalita, výkon, využiteľnosť , životnosť, prevádzkové náklady a najdlhšie možné záručné doby.

  Prednostne si vyberáme partnerov s vlastným vývojom, skúsenosťami v odbore, dlhou históriou. Preto Vám prinášame produkty a unikátne technológie, za ktorými sú tisíce a tisíce hodín výskumu, vývoja a práce, a teda aj uplatnených patentov v jednotlivých produktoch.

  S výskumom a vývojom veľmi úzko súvisí aj dizajn, a preto si dovoľujeme tvrdiť, že od tých najprestížnejších výrobcov máme v ponuke najkrajšie modely.

  Príďte si ku nám vyskúšať a sami sa presvedčíte, že ponúkame len to najlepšie. Tak spoznáte nepoznané účinky hydroterapie, aquafitness a saunovania. Skúšanie je nezáväzné a zadarmo.

  Záruky, ktoré poskytujeme na jednotlivé produkty, sú najdlhšie možné v danom odbore, na niektoré produkty poskytujeme aj komplexné doživotné záruky .

  Najvyššia kvalita nami dodávaných produktov si vyžaduje aj dôraz na ten najlepší možný servis. Technici, ktorí pre nás pracujú, majú dlhoročné skúsenosti a s prichádzajúcimi novinkami sa neustále vzdelávajú. Bezplatný záručný aj kvalifikovaný pozáručný servis poskytujeme nonstop.

  S istotou môžeme povedať, že len u nás máte možnosť si k vybraným produktom vyberať aj z najväčšej ponuky doplnkov pre praktické využitie alebo ešte väčší luxus. U nás máte istotu, že predajom produktu to pre nás nekončí, ale začína. Či už ide o doplnky a nábytok k vírivkám, saunám alebo aquafitness produkty k bazénom a swim spa. Doplnky v rovnakej cene si môžete u nás kúpiť aj vtedy, keď ste základný produkt kúpili inde.

  Veríme, že všetko čo robíme nám pomáha k naplneniu nášho ciela, ktorým je vaša dlhodobá spokojnosť s našimi produktami a službami.